تاریخ 1397/06/13 زمان 08:12:10 بازدید 134
حضور فوق تخصص غدد اطفال و فوق تخصص آسم و آلرژي در كلينيك بيمارستان كيش

جمعه 23 شهريورماه در كلينيك بيمارستان كيش با حضور فوق تخصص غدد اطفال و فوق تخصص آسم و آلرژي خدمات پزشكي مربوطه به مراجعه كنندگان ارائه مي گردد.{ جهت مشاهده متن خبر لطفا كليك كنيد}

جمعه 23 شهريورماه در كلينيك بيمارستان كيش با حضور فوق تخصص غدد اطفال و فوق تخصص آسم و آلرژي خدمات پزشكي مربوطه به مراجعه كنندگان ارائه مي گردد.

به گزارش روابط عمومي بيمارستان كيش، در راستاي ارائه خدمات  مطلوب به ساكنان و گردشگران جمعه 23 شهریور دو تن از پزشكان مطرح فوق تخصص غدد اطفال و آسم و آلرژي در کلينيک بیمارستان کیش حضور می یابند و به مراجعه کنندگان خدمات می دهند.

 بر این اساس دكتر مولود صفاري فوق تخصص غدد اطفال و دكتر احمد وثوقي مطلق فوق تخصص آسم و آلرژي جمعه 23 شهريور از ساعت 9:30 تا13:30 با حضور در بيمارستان کیش آماده خدمات دهی به بیماران هستند.

مراجعه كنندگان مي توانند در صورت عدم مراجعه حضوری از طريق مراجعه به سايت بيمارستان به نشانی www.kishhospitalfz.com  و يا با تماس  تلفني با شماره 07644459400 نسبت به تهيه نوبت اقدام کنند.

 گفتنی است با برنامه ريزي هاي انجام شده در شش ماه گذشته با دعوت از پزشكان مطرح از سراسر كشور تلاش شده است خدمات مناسبی به شهروندان و گردشگران کیش ارائه شود.