تاریخ 1397/07/23 زمان 11:48:18 بازدید 245
مراسم توديع جمعي از كاركنان پيشكسوت بيمارستان كيش

طي مراسمي به مناسبت توديع گروهي از همكاران پيشكسوت بيمارستان از زحمات شبانه روزي ايشان طي مدت خدمت تقدير شد.{جهت مشاهده متن خبر لطفا كليك كنيد}

طي مراسمي به مناسبت توديع گروهي از همكاران پيشكسوت بيمارستان از زحمات شبانه روزي ايشان طي مدت خدمت تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي بيمارستان كيش روز يكشنبه 22 مهرماه 97 در مراسمي كه در سالن همايشهاي بيمارستان كيش برگزار شد با حضور تعداد زيادي از كاركنان و مسئولين بيمارستان با عنوان جلسه توديع، از زحمات 4 تن از كاركنان پيشكسوت بيمارستان تقدير به عمل آمد.
بنا بر اين گزارش در اين نشست دكتر صلاح رئيس بيمارستان كيش با اشاره به اهميت خوب بودن و خوبي كردن به انسانها و محبت به ديگران كه اينها از ويژگي هاي خدا گونه انسان است زحمات بي دريغ و شبانه روزي اين همكاران را از دوراني كه بيمارستان امكانات و زيرساخت هاي امروز را نداشت مهمترين نشانه خوب بودن اين عزيزان برشمرد. و با تقدير از آنها الگو قرادادن اينگونه زحمت كشان را به شركت كنندگان در اين مراسم پيشنهاد داد.
در آخر از زحمات اين 4 همكار جدا شده از مجموعه و جمعي از همكاران بيمارستان با اهداي لوح و هدايايي تقدير به عمل آمد. در حاشيه اين مراسم از مليكا سبزي كاري فرزند يكي از همكاران بيمارستان، دانشجوي مهندسي هوا فضا كه با رتبه 232 كنكور در دانشگاه صنعتي شريف تهران مشغول به تحصيل است و حائز برترين رتبه كنكور 1397 در جزيره كيش شده است تقدير شد.